JEŚLI HISTORIA RYMUJE SIĘ, BITCOIN BĘDZIE WIDZIAŁ STROME POPRAWKI PRZED NOWYMI WZLOTAMI

  • Bitcoin jest wyraźnie w pełni rozwinięty rynek byka, a każdy dip jest agresywnie wchłaniany przez nabywców, ponieważ nadal miele się wyżej.
  • W przeciwieństwie do rajdów BTC z przeszłości, ten ostatni był głównie powolnym kujonem wyższym, co jest świadectwem dojrzewania kryptońskiego atutu.
  • W trakcie tego ostatniego pchnięcia zaobserwowano kilka silnych punktów zwrotnych, ale należy zauważyć, że nabywcy szybko odwrócili wszystkie z nich.
  • Jeden z weteranów handlu zauważył, że Bitcoin w przeszłości widział około 9 silnych punktów zwrotnych, średnio 37%, podczas wieloletnich trendów byków.
  • Oznacza to, że w nadchodzących miesiącach i latach, krypto może zobaczyć pewne ostre spadki

Bitcoin i cały rynek krypto walutowy z każdym dniem stają się coraz silniejsze. Niedźwiedzie wielokrotnie próbowały przejąć kontrolę nad cyfrowym aktywem wzorcowym, ale nie były w stanie tego zrobić całkowicie.

To, gdzie będą się pojawiać kolejne trendy na rynku, zależy w dużej mierze od tego, czy kupujący będą w stanie nadal burzyć wysokie poziomy oporu w czasie, które znajdują się tuż nad miejscem, w którym obecnie handluje.

Jeden z weteranów handlu zauważa również, że podczas gdy Bitcoin Bank nie widział jeszcze żadnych ostrych selloffów, istnieje duże prawdopodobieństwo, że krypto waluta będzie widzieć niektóre z nich w nadchodzących miesiącach, gdy jej makro tendencja wzrostowa będzie się utrzymywać.

BITCOIN ZBLIŻA SIĘ DO 2020 ROKU, GDY BYKI NAGINAJĄ SWOJĄ SIŁĘ

W momencie pisania, Bitcoin handluje ponad 3% po swojej obecnej cenie 16.420 dolarów. To tylko włos poniżej ostatniego haju 16.500 dolarów, ustalonego zaledwie kilka dni temu.

Jeśli uda mu się przełamać opór na poziomie 16 500 dolarów i zbliżyć się do 17 000 dolarów, może być na krawędzi katapultując się do poprzednich rekordów wszechczasów.

Odrzucenie go tutaj jest prawdopodobne, ale nie wiadomo jak długo ten poziom utrzyma się jako opór.

WETERAN HANDLOWIEC TWIERDZI, ŻE BTC MOŻE DOSTRZEC PEWNE POWAŻNE COFNIĘCIA

Jeden z weteranów handlu wyjaśnił, że chociaż cena Bitcoina jest niewiarygodnie silna, uważa on, że kryptokur waluta może w przyszłości zauważyć pewne poważne spowolnienia, przy jednoczesnym utrzymaniu trendu byka.

Zauważa on, że historycznie, BTC widzi około 9 znaczących korekt w trakcie trwania makro trendu wzrostowego.

„W latach 2015-2017 na rynku hossy w Bitcoin $BTC było 9 znaczących korekt z następującymi średnimi wartościami: 37% spadek z wysokiego do niskiego. 14 tygodni z jednego ATH do następnego ATH. Od początku września nastąpiły dwie korekty o 10%“.

Oznacza to, że inwestorzy nie powinni być zaniepokojeni, jeśli Bitcoin widzi gwałtowną korektę w najbliższych tygodniach i miesiącach.

Related Post

Swiss canton of Zug accepts Bitcoin and Ether for tax payment

In Switzerland, all residents of the canton of Zug can now pay their taxes using cryptocurrencies, including Bitcoin (BTC) and Ether (ETH). Zug takes Bitcoin to the next level According

Binance: Forbes leaked document raises questions

Forbes magazine has uncovered a story about the world’s largest crypto exchange, Binance. According to a leaked document, Binance is said to have devised a certain concept to deliberately deceive

La superestrella de la UFC, Ben Askren, se arriesga con Bitcoin, dice que el USD está bajando

Benjamín Michael Askren, alias „Funky“, cree que Bitcoin está subiendo no por sus virtudes, sino porque el USD está perdiendo su valor. Mientras tanto, Bitcoin ha superado el nivel de