JEŚLI HISTORIA RYMUJE SIĘ, BITCOIN BĘDZIE WIDZIAŁ STROME POPRAWKI PRZED NOWYMI WZLOTAMI

  • Bitcoin jest wyraźnie w pełni rozwinięty rynek byka, a każdy dip jest agresywnie wchłaniany przez nabywców, ponieważ nadal miele się wyżej.
  • W przeciwieństwie do rajdów BTC z przeszłości, ten ostatni był głównie powolnym kujonem wyższym, co jest świadectwem dojrzewania kryptońskiego atutu.
  • W trakcie tego ostatniego pchnięcia zaobserwowano kilka silnych punktów zwrotnych, ale należy zauważyć, że nabywcy szybko odwrócili wszystkie z nich.
  • Jeden z weteranów handlu zauważył, że Bitcoin w przeszłości widział około 9 silnych punktów zwrotnych, średnio 37%, podczas wieloletnich trendów byków.
  • Oznacza to, że w nadchodzących miesiącach i latach, krypto może zobaczyć pewne ostre spadki

Bitcoin i cały rynek krypto walutowy z każdym dniem stają się coraz silniejsze. Niedźwiedzie wielokrotnie próbowały przejąć kontrolę nad cyfrowym aktywem wzorcowym, ale nie były w stanie tego zrobić całkowicie.

To, gdzie będą się pojawiać kolejne trendy na rynku, zależy w dużej mierze od tego, czy kupujący będą w stanie nadal burzyć wysokie poziomy oporu w czasie, które znajdują się tuż nad miejscem, w którym obecnie handluje.

Jeden z weteranów handlu zauważa również, że podczas gdy Bitcoin Bank nie widział jeszcze żadnych ostrych selloffów, istnieje duże prawdopodobieństwo, że krypto waluta będzie widzieć niektóre z nich w nadchodzących miesiącach, gdy jej makro tendencja wzrostowa będzie się utrzymywać.

BITCOIN ZBLIŻA SIĘ DO 2020 ROKU, GDY BYKI NAGINAJĄ SWOJĄ SIŁĘ

W momencie pisania, Bitcoin handluje ponad 3% po swojej obecnej cenie 16.420 dolarów. To tylko włos poniżej ostatniego haju 16.500 dolarów, ustalonego zaledwie kilka dni temu.

Jeśli uda mu się przełamać opór na poziomie 16 500 dolarów i zbliżyć się do 17 000 dolarów, może być na krawędzi katapultując się do poprzednich rekordów wszechczasów.

Odrzucenie go tutaj jest prawdopodobne, ale nie wiadomo jak długo ten poziom utrzyma się jako opór.

WETERAN HANDLOWIEC TWIERDZI, ŻE BTC MOŻE DOSTRZEC PEWNE POWAŻNE COFNIĘCIA

Jeden z weteranów handlu wyjaśnił, że chociaż cena Bitcoina jest niewiarygodnie silna, uważa on, że kryptokur waluta może w przyszłości zauważyć pewne poważne spowolnienia, przy jednoczesnym utrzymaniu trendu byka.

Zauważa on, że historycznie, BTC widzi około 9 znaczących korekt w trakcie trwania makro trendu wzrostowego.

„W latach 2015-2017 na rynku hossy w Bitcoin $BTC było 9 znaczących korekt z następującymi średnimi wartościami: 37% spadek z wysokiego do niskiego. 14 tygodni z jednego ATH do następnego ATH. Od początku września nastąpiły dwie korekty o 10%“.

Oznacza to, że inwestorzy nie powinni być zaniepokojeni, jeśli Bitcoin widzi gwałtowną korektę w najbliższych tygodniach i miesiącach.

Related Post

Passive income in crypto: staking with Just Mining

You’ve probably heard of staking and crypto based on evidence issue ( proof of stake ). This consensus method is known for its inclusive aspect. In fact, unlike the proof

$20 Milliarden zum Crypto Market Cap hinzugefügt, da Bitcoin $19K und ETH $600 zurückfordert (Weekend Watch)

Der Bitcoin-Preis wird sicher um die 19.000 $ gehandelt, während die meisten Altmünzen von der gestrigen Talfahrt abprallten. Die gesamte Marktkapitalisierung ist seit gestern von $550 Milliarden auf $570 Milliarden

RADUNO DEL MERCATO DI BITCOIN E CRIPTO, 14 SETTEMBRE

Gli acquirenti hanno fatto un passo indietro nel mercato dei crittografi e stanno tenendo Bitcoin sopra i 10.000 dollari. Ogni volta che la cripto-valuta è scesa al di sotto di